تبلیغات

در مورد جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی شرکت هورژینا بیشتر بدانید

۰

جعبه آتش نشانی دوقلو:

این نوع جعبه های آتش نشانی دارای 2 محفظه یکی برای نگهداری کپسول آتش نشانی و دیگری برای نگهداری قرقره و شیلنگ می باشد که معمولا به شکل توکار مورد استفاده قرار می گیرد. جعبه آتش نشانی دوقلو در اندازه های گوناگونی و با ضخامت ورق متفاوت درست می شود. قبلا جعبه های آتش نشانی دوقلو دارای قفل و کلید بودند ولی بعدها به علت زیاد شدن سرعت عمل برای بازکردن درب جعبه در شرایط حساس قفل های سامسونتی ساخته شدند.

جعبه آتش نشانی دو کابین:

این نوع جعبه ها یکی از معروف ترین محصولات گروه صنعتی ما می باشد که می تواند به شکل خالی یا همراه با تجیهزات مورد استفاده قرار گیرند. محتویات این نوع جعبه ها می تواند شامل شلنگ، قرقره و نازل باشد. جعبه آتش نشانی دوکابین دارای لوله نواری می باشند که سبب می شود آب با فشار خیلی زیاد از آن خارج شود که در خاموش کردن آتش سوزی های بزرگ در کارخانجات و پالایشگاه ها و ... خیلی می تواند مفید باشد.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Salambanoo در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه

توران گشت - خرید ملک در ترکیه - تحصیل در ترکیه

۰
سرمایه گذاری در ترکیه:
بر اساس «اصلاحیه مقررات مربوط به اجرای قانون شهروندی ترکیه» که در تاریخ ۱۲ژانویه ۲۰۱۷ به شماره ۲۹۹۴۶، در روزنامه رسمی کشور ترکیه منتشر شد و به اجرا درآمد، به پیشنهاد وزارت کشور و تصمیم شورای وزیران، در مورد ارائه حق شهروندی ترکیه برای افرادی تصمیم گرفته خواهد شد که در حدود 2500 دلارِ آمریکا، در ترکیه سرمایه گذاری ثابت کرده و سرمایه گذاری ایشان توسط وزارت اقتصاد ترکیه ثبت شده باشد. با توران گشت همراه باشید:

گشت
الف) درخواست و مدت ارزیابی
۱-اشخاص حقیقی که با استناد به قانون سرمایه گذاری ثابت در حدود ۵۰۰٫۰۰۰ دلار آمریکا، برای اخذ تابعیت درخواست خواهند داد، بایستی درخواست کتبی خود را مطابق با مدارک قید شده زیر، به وزارت اقتصاد ترکیه ارائه بدهند :
-در پرونده تقاضانامه، که توسط فرد متقاضی امضا شده است، مدارک زیر ضمیمه شده باشد؛
-فرم اطلاعات سرمایه گذاری که به طور کامل پر شده باشد.
-کپی صفحاتی از گذرنامه که حاوی اطلاعات شناسایی فرد می باشد.
-ارائه فرم مشارکت در سهام متعلق به شخص حقوقی که سرمایه گذاری ثابت را انجام داده و همچنین ارائه آگهی ثبت شده در روزنامه (ticaret sicil)، که نشانگر میزان سرمایه باشد.
-ارائه گزارشی دال بر تایید مبلغ سرمایه ثابت با هدف معین که توسط مشاور متعهد مالی تصدیق شده باشد (در چهارچوب این گزارش، سرمایه گذاری هایی شامل این امتیاز خواهند شد که بعد از تصویب این قانون ثبت شده اند. در بررسی تقاضانامه های سال های آتی، گزارش سرمایه گذاری های ثابت تأیید شده افراد متقاضی، که مربوط به حداکثر سه سال قبل از تاریخ ثبت تقاضانامه باشند، مورد توجه قرار خواهد گرفت).
-در همان گزارش مورد تأیید مشاور مالی رسمی، گواهی تأیید انتقال سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حدود ۵۰۰٫۰۰۰ دلار به سهام شرکت و همچنین صورت حساب مربوط به سپرده ارز خارجی ارائه شده باشد.
۲- اگر مشخص شود که درخواست از سوی اداره کل سرمایه گذاری خارجی و وزارت اجرایی توسعه اقتصاد، دارای شرایط لازم است، برای تصویب به وزارتخانه ارسال می شود. درخواست هایی که حاوی شرایط لازم نباشند از سوی اداره کل سرمایه گذاری خارجی و وزارت اجرایی توسعه اقتصاد رد می شوند. درخواست هایی که حاوی مدارک و اطلاعات ناقص باشند، در صورت عدم تکمیل در مدت یک ماه پس از تاریخ ابلاغ کتبی به متقاضی، بدون نیاز به هر گونه عملیات اضافی از فرآیند بررسی حذف خواهند شد.
۳- درخواست هایی که از سوی مقام مربوطه در وزارتخانه مورد تأیید باشند جهت انجام مراحل بعدی به وزارت کشور ارسال می شوند.
ب) توضیحات
 اگر سرمایه گذار خارجی دارای درصد مشخصی از شرکتی باشد که در آن سرمایه گذاری میکند؛ نسبت سهم مشارکت شخص در شرکت به کل سهام، ضربدر مجموع مقدار سرمایه شرکت، باید حداقل ۵۰۰٫۰۰۰ دلار آمریکا باشد.
-در تعیین مقدار مبلغ سرمایه ثابت، تاریخ ۱۹.۰۹.۲۰۱۸ که از سوی مقررات تعیین شده، مورد توجه قرار خواهد گرفت. سرمایه گذاریهای ثابت انجام شده قبل از این تاریخ، مشمول حق ثبت درخواست برای اخذ شهروندی نخواهند بود.
-گزارش سرمایه گذاری های ثابت تأیید شده افراد متقاضی که مربوط به حداکثر سه سال قبل از تاریخ ثبت تقاضانامه باشند، مورد توجه قرار خواهد گرفت
 در تقاضانامه هایی که در سال های آتی ارائه خواهند شد، جهت محاسبه هزینه های سرمایه گذاری ثابت، هزینه های حداکثر ۳ سال گذشته در نظر گرفته خواهد شد.
-در صورتی که به یک سرمایه گذاری موجود، سرمایه گذاری ثابتی اضافه شود، از تاریخی که سرمایه گذاری جدید آغاز شده، افزایش میزان سرمایه گذاری ثابت مورد توجه قرار خواهد گرفت.
-متقاضیانی که از سوی اداره مشخص شود درخواست آن ها با سند جعلی صورت گرفته و یا از نظر محتوا گمراه کننده است، روند مربوط به عملیات بررسی و اعطای تابعیتشان متوقف شده و چنانچه تابعیت اخذ کرده باشند، برای باطل شدن حق شهروندی آن ها، اطلاعیه ای به وزارت کشور ارسال می شود. همچنین این متقاضیان، در رابطه با درخواست هایی که در آینده انجام خواهند داد، حتی در صورت مطابق بودن با شرایط موجود، تقاضایشان مورد توجه قرار نخواهد گرفت.
با ثبت شرکت میتوانید پس از ۵ سال‌ اقامت دائم ترکیه را بدست آورید.حتما توجه داشته باشید در طی این ۵ سال شرکت شما باید فعال باشد و فعالیت شرکت شما برای گرفتن اقامت الزامی است. اگر شما به عنوان سرمایه گذار وارد عرصه ی فعالیت در ترکیه شوید،مشاوران توران گشت از روز اول شروع همکاری،پروسه دریافت اقامت دائم شما یا دریافت پاسپورت ترکیه را آغاز نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن،مراحل قانونی آن را انجام می دهند.
انواع اقامت و دریافت ویزا با توران گشت:
اقامت ملکی در ترکیه:
برای خرید ملک در کشور ترکیه نیازمند طی کردن برخی مراحل هستید که در ادامه به شما توضیح میدهیم:
1-در ابتدا باید مطمئن شوید که در لیست اتباعی که مجاز به خرید ملک و یا زمینهای کشور ترکیه میباشند، هستید یا خیر.
2-مرحله بعد باید درخواست خود را به صورت کتبی برای انتقال سند به منظور خرید ملک به سازمانهای ثبت اسناد و املاک ارائه کنید تا در مراحل دریافت سند با مشکلی مواجه نشوید.
 
 
 
 
 ادامه …
+ نوشته شده توسط Salambanoo در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر